درباره ما

سامانه های گرمایش تابشی ( گرماتابش )

سامانه های گرمایش تابشی ( گرماتابش ) موجب گرمایش  افراد و اشیا اطراف آنها گشته و از گرم شدن هوا و متعاقبا اتلاف حرارتی بسیار بالا از طریق تهویه و سقف به جهت سبک بودن هوای گرم جلو گیری می نماید از دیگر مزایای سیستم های گرمایش تابشی ( گرماتابش ) یکنواختی دما و ایجاد گرمایی مطبوع همانند گرمای حاصله از نور خوشید می باشد . همچنین  به دلیل عدم ایجاد جریان هوا (بر خلاف سیستم های دمنده هوای گرم ) موجب کاهش بالای گرد و غبار در سالن ها و شیب حرارت منفی شده در نتیجه بر خلاف سیستم های معمول (هیتر های دمنده هوای گرم ) گرما از بالا به سمت پایین حرکت می نماید و نتیجتا برای نصب از فضای بالای سالن استفاده می شود . در ضمن سیستم های یاد شده نیازی به تاسیسات از قبل لوله کشی آب گرم . موتور خانه و . . . نداشته و موجب کاهش هزینه های حاصل از تعمیر ونگهداری آنها می گردد .

استفاده از سیستم های گرمایش تابشی (گرماتابش ) جهت استفاده در سالن ها صنعتی بر اساس دلایل یاد شده و راندمان بالای احتراق آنها (حدودا ۹۰%) موجب کاهش چشمگیر مصرف سوخت (۶۰-۴۰%) و انرژی الکتریکی (۹۰-۷۰%) نسبت به سیستم های گرمایشی متداول می گردند  .شرکت گرماتابش تولید کننده انحصاری سیستم های گرمایش تابشی مرکزی و موضعی با سوخت های گاز طبیعی . گاز مایع و گازوئیل می باشد .

کاهش مصرف گاز و برق، عدم اشغال فضای مفید کاری، ایمنی بالا، هزینه نصب رایگان، سه سال گارانتی و ۱۵ خدمات پس از فروش از جمله مزایای سیستمهای گرمایش تابشی گرماتابش می‌باشد.

اماکن مورد استفاده عبارتند از : سالنهای تولید، کارگاهها، سوله‌ها، گلخانه‌ها و مرغداریها، تعمیرگاهها، فروشگاهها، سالنهای ورزشی، استخرها و… اشاره کرد .